Vi er en engasjert og kunnskapsrik gjeng som brenner for IT-faget.

Hver dag arbeider vi aktivt for å virkeliggjøre vårt mantra, om å gjøre IT-hverdagen litt enklere for våre kunder. Nedenfor finner du en oversikt over våre ansatte. Kontakt oss gjerne - vi sitter klare!

Card image
Bjørn Rønning

Salg storkunde

Salg
mail_outline bjorn@entry.no
phone 22 70 40 33
phone_iphone 932 55 549
Card image
Idar Ekkje

Salgssjef

Salg
mail_outline idar@entry.no
phone 22 70 40 04
phone_iphone 908 81 731
Card image
Magne Andersson

Produktspesialist

Salg
mail_outline magne@entry.no
phone 22 70 40 03
phone_iphone 922 68 052
Card image
Daniel Berntsen

Tekniker

Teknisk
mail_outline daniel@entry.no
phone 22 70 40 50
Card image
Haakon Hauge

Teknisk sjef

Teknisk
mail_outline haakon@entry.no
phone 22 70 40 50
Card image
Kjetil Lund

IT-systemarkitekt

Teknisk
mail_outline kjetil.lund@entry.no
phone 22 70 40 14
phone_iphone 932 01 282
Card image
Kjetil Svergja

Tekniker

Teknisk
mail_outline kjetil.svergja@entry.no
phone 22 70 40 50
Card image
Ole Jørgen Blom

IT-konsulent

Teknisk
mail_outline ole.jorgen.blom@entry.no
phone
phone_iphone 22 70 40 50
Card image
Hege Braate Vaag

COO

Marked- og utvikling
mail_outline hege.braate.vaag@entry.no
phone 22 70 40 00
phone_iphone 920 39 701
Card image
Marius Andersen

Utviklingssjef

Marked og utvikling
mail_outline marius@entry.no
phone 22 70 40 07
phone_iphone 90 19 00 99
Card image
Grete Ophus

Regnskapssjef

Administrasjon
mail_outline grete@entry.no
phone 22 70 40 32
phone_iphone 994 58 484
Card image
Jens Bergman

CEO / Daglig leder

Administrasjon
mail_outline jens@entry.no
phone 22 70 40 00
phone_iphone 918 98 455
Card image
Karen Bergman

Økonomi

Administrasjon
mail_outline karen@entry.no
phone 22 70 40 10
phone_iphone 900 23 034

Etablert:2005

Ansatte:15+

Kunder:700

Omsetning(MNOK):55,4

Ant. artikler:600.000

expand_less